http://abc.net.ua/ua/price/cheap_site?print=1

Обгрунтування наших цін


У кожної студії своя цінова політика. Цінова політика залежить безпосередньо, в першу, чергу від професійного рівня і досвіду фахівців та дорожнечі арендованого офісу.

Середня вартість сайту в нашій студії на сьогодні складає 10-11 тис. грн.

У створенні сайту бере участь 4 фахівця:

Середня тривалість роботи над проектом складає 8 -10 робочих днів, тобто майже половину календарного місяця.

Таким чином: 10-11.000 грн. це половина місячної заробітної плати чотирьох чоловік без відрахування податків і поточних витрат. Як бачите, в цій ціні НЕ закладені прибуток студії і витрати на аренду офісу, оскільки з метою пониження для вас наших цін, ми перестали орендувати дорогий офіс і відмовилися від отримання прибутку.

Це означає, що замовити професійний і якісний сайт, який приноситиме вам користь, за ще менші гроші просто неможливо.

Але на ринку дуже багато пропозицій зробити сайт за 100, 200 або 300 у.о. або біля того. Ви повинні знати, що за такі гроші робити ваш сайт візьмуться:

  1. або початківці;
  2. або низько кваліфіковані працівники;
  3. або студії-одноденки.

1. Початківці не зможуть реалізувати проект грамотно. Звичайно, якщо ви пропонуєте унікальний продукт або послугу, а усі інтернет-користувачі з ажіотажем шукають вашу пропозицію і у вас зовсім немає конкурентів, то і такий сайт на вас працюватиме. У усіх інших випадках такий сайт працювати не буде зовсім.

2. Низько кваліфіковані працівники не зможуть дати достатньо високу якість. Подумайте, такий вже унікальний ваш товар або послуга? Чи досить великий попит на вашу пропозицію? Хіба у вас немає сильних або рівних конкурентів? Думаю, відповіді очевидні і для успішного ведення справ вам обов'язково потрібен якісний, конкурентоздатний сайт. Тому витрати на створення сайту низької якості - це хай і не великі, але швидше викинуті кошти.

3. Студія-одноденка незабаром зникне і у разі виникнення збоїв у роботі або при необхідності поновити або переробити сайт, ви залишитеся наодинці зі своїми труднощами. Переробити потім цей сайт у іншої студії теж не коштуватиме дешево. Тому, кінець кінцем, витрачені кошти будуть співрозмірними із тими, які потрібні для замовлення якісного сайту у професійної студії відразу.

Пам'ятайте, підтримуючи дешевого виробника, ви залишаєте без роботи фахівців, що створюють якісні товари, а значить взагалі позбавляєте себе можливості придбати хорошу, корисну і надійну річ.

Так, в гонитві за дешевими китайськими товарами ми самі губимо вітчизняне виробництво.

 


Создание сайтов — ABC.NET.UA © 2019